Taklampa
2020-10-05
818248
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 800 SEK |
TAKLAMPA, 1960/70-tal, 1 ljuspunkt, lackerad plåt, skärmens höjd ca 32 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage, funktionen garanteras ej