Skrivbordslampa
2020-10-05
818235
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKRIVBORDSLAMPA, 1900-talets slut, ställbar i höjd, lackerad metall, höjd ca 75 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage, funktionen garanteras ej