Josef Frank lampbord
2020-09-29
818215
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
JOSEF FRANK, lampbord, fanerat i björk, höjd ca 40, 35x35 cm
Specialbeställt
Bruksslitage, märken, lossad i fogarna