Bordslampor 1 par
2020-10-05
818168
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, sent 1900-tal, slipat glas samt bronserad metall, dekor av kottar, höjd 57 cm.
Slitage, en kotte saknas, ej funktionstestade.