Cahrles Roka oljemålning
2020-10-10
818129
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
CHARLES ROKA (1912-1999): Kvinnlig modell, signerad, olja på duk, ca 82x66 cm