Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
HANS J WEGNER, bokhylla, modell RY 100, ekfanér, bestående av skrivbord med lådor, samt 9 hyllplan, 2 sektioner, höjd ca 208, 209x50 cm, omonterad
Bruksslitage samt mindre fanerskador
817793
2020-09-28
Gör en kostnadsfri värdering här