Joan Miro färglitografi
2020-09-29
817787
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOAN MIRO (1893-1983): Komposition, ur Derrière le Miroir, 203, 1973, osignerad, färglitografi, ca 37x27 cm