Oidentifierad konstnär oljemålning
2020-09-29
817742
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Motiv med skolfartyget Köpenhamn, otydligt signerad, olja på duk, 60x80 cm