Ring 18K
2020-10-04
817335
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RING, 18K, vitguld, otydliga svenska stämplar, mindre enstensmodll med briljant ca 0.14 ct, stl ca 16 1/54 jmfr 51, vikt ca 2.0 g.
Bruksslitage. Karatangivelse enligt gravyr.