Bordslampa
2020-10-04
817124
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-talets första hälft, pulverlackerad metall, höjd ca 37 cm.
Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktion, bruksslitage