Urna
2020-10-03
817087
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 800 SEK |
URNA, Kina, omkring sekelskiftet 1800/1900, figurmotiv i trädgård, porslin, höjd 43 cm
Skador, lagningar