William Avar
2020-09-29
816967
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
WILLIAM AVAR (Sédéh, Iran 1917-2012 Stockholm): La parapluie noir, signerad och daterad W. Avar 66, olja på duk, 50x61 cm