Golvlampa
2020-10-03
816912
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets första hälft, fot i trä, senare bemålat, senare tillkommen textilklädd skärm, höjd exl. skärm ca 155 cm
Bruksslitage, Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen