Bänk 1900-tal furu
2020-10-04
816904
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BÄNK, 1900-talets andra hälft, furu, höjd ca 44, 120 x 43 cm
Slitage, märken