Slaglåspistoler Belgien
2020-11-29
816858
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
SLAGLÅSPISTOLER, 1 par, 1800-talets mitt, Belgien, Liege, nätskuren kolv, oktagonala pipor, graverad dekor , märkta, längd ca 18 cm
Sprickor, lagningar, renoverade