Ljuskrona
2020-10-04
816832
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSKRONA, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, 3 ljuspunkter samt 3 ljusarmar, höjd (tom koppen) ca 52 cm
Funktionen garanteras ej, smärre slitage