Klubbat för:
450 SEK
1 000 SEK
SPEGEL, 1920-tal, art deco, fasettslipat spegelglas, bronserad, krön med dekor av liggande kvinna med spegel, ca 100x40 cm
Bruksslitage, spegel med skada/spricka
816821
2020-10-02