Oidentiferad konstnär
2020-10-03
816810
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, stilleben, olja på pannå, signerad, ca 35x26 cm