Wiwen Nilsson Manschettknappar
2020-09-27
816728
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
WIWEN NILSSON, manschettknappar, Lund, 1964, sterlingsilver, heaxgonal form, monogram RB, signerade, diam ca 20x20 mm, vikt ca 17.3 g
Bruksslitage. En knapp med stötskada utmed kant.