Figurscen oljemålning
2020-09-29
816727
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Figurscen, otydligt signerad, daterad -35?, olja på duk, ca 92x64 cm
Ytsmuts