Taklampa 1970-tal
2020-09-25
816698
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TAKLAMPA, 1970-tal, veckad plast med struktur, total höjd inkl. fäste 51 cm
Bruksslitage