Ingegerd Silow matta rölakan
2020-09-25
816671
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
INGEGERD SILOW (1916-2005): Matta, röllakan, signerad IS, ca 233x168 cm
Bruksslitage