Ingegerd Silow matta rölakan
2020-09-25
816669
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
INGEGERD SILOW (1916-2005): Röllakan, signerad IS, ca 242x158 cm
Bruksslitage