Bordslampa
2020-10-01
816663
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
BORDSLAMPA, omarbetad från vas, porslin, polykrom dekor, höjd ink skärm ca 41 cm
Ej finktionstestad, SAV garanterar ej funktion, smärre slitage, krackelyr