Oidentifierad konstnär 2 st
2020-10-01
816654
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 2 st, 1900-talets första hälft, skogsbryn, otydligt signerade, olja på pannå, ca 29x21 cm.