Orientmatta Bochara
2020-10-03
816619
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
ORIENTMATTA, sannolikt Teeke Bochara, ca 290 x 220 cm
Bruksslitage, fransskador, langettering