Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning
2020-09-24
816586
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Småfåglar i rönnbärsträd, signerad V Kliuchnikov, olja på duk, ca 24x32 cm, oramad