Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
NILS GAMMELGARD, stolar, 2 st, "Ted Net", IKEA, 1970/80-tal, blålackerad metall, fällstolar, sitthöjd 43 cm
Ingår i temaauktionen Nordisk Design
Bruksslitage
816583
2020-09-29
Gör en kostnadsfri värdering här