Carl Gunne oljemålning
2020-09-24
816572
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CARL GUNNE (1893-1979): Sjunkande sol, signerad och daterad 45, olja på duk, ca 40x92 cm