Klubbat för:
900 SEK
1 500 SEK
MAX WALTER SVANBERG (1912-1994), komposition, signerad och daterad Max Walters 50,präglad litografi, 246/300, ca 56x50 cm
Ej examinerad ur ram
816570
2020-10-02