Oidentifierad konstnär oljemålning
2020-09-24
816532
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal), Landskapsmotiv, olja på pannå, 29x37 cm
Slagen pannå