Einar Jolin färglitografi
2020-09-29
816230
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
EINAR JOLIN (1890-1976): Drottningholm, signerad Jolin, 266/360, färglitografi, bildmått ca 44x55 cm