Golvlampa
2020-09-24
816226
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GOLVAMPA, omkring 1900-talets mitt, två ställbara ljusarmar, senare skärmar, maxhöjd ca 150 cm.
Ingår i tema "Lys upp hösten".
Bruksslitage, ej funktionstestad.