Skrivbord Frankrike

Skrivbord Frankrike
Skrivbord Frankrike
Skrivbord Frankrike
Skrivbord Frankrike
Skrivbord Frankrike
Skrivbord Frankrike
Skrivbord Frankrike
Skrivbord Frankrike
Skrivbord Frankrike
Skrivbord Frankrike
Skrivbord Frankrike
Skrivbord Frankrike
Skrivbord Frankrike
Skrivbord Frankrike

Klubbat för:

66 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SKRIVBORD, Frankrike, 1800-talets andra hälft, Louis XV-stil, fanérat i valnöt, läderklädd skiva, beslag i brons, höjd ca 79, 161x80 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Renoverad, kompletterad, slitage, skador

816073

2020-09-24