Fåtölj emma modell

Fåtölj emma modell
Fåtölj emma modell
Fåtölj emma modell
Fåtölj emma modell
Fåtölj emma modell
Fåtölj emma modell
Fåtölj emma modell
Fåtölj emma modell

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

FÅTÖLJ, s.k. Emma, 1900-talets mitt, djuphäftad tygklädsel, med kappa, sitthöjd ca 42 cm

Smärre bruksslitage

816070

2020-10-01