Bordslampor
2020-10-07
815889
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-tal, alabaster och gulmetall, höjd 63 cm
Ställvisa märken och repor