Georg Lodström
2020-09-25
815838
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
GEORG LODSTRÖM (1915-1972): "Från Åsöberget" Stockholm, signerad och daterad Lodström -50, olja på duk, 53x64 cm