Appliquer 1 par

Appliquer 1 par
Appliquer 1 par
Appliquer 1 par
Appliquer 1 par
Appliquer 1 par
Appliquer 1 par
Appliquer 1 par
Appliquer 1 par

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

APPLIQUER, 1 par, 1800-tal, Louis XVI-stil, förgylld mässing, för 3 ljus vardera, behängd med olikformade prismor, längd ca 55 cm

Borrad för el, slitage, enstaka prismor kan saknas

815816

2020-09-24