Petter Thoen
2020-09-25
815802
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETTER THOEN (född 1943): Utan titel samt Wow, signerade Thoen, 272/350, samt 224/350, färglitografi, bladmått, ca 32x46 cm, 46x32 cm, oramat blad.