Carl Fredrik Reuterswärd
2020-10-04
815786
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD, "Medium memory", litografi, signerad och numrerad 50/125, bildstorlek 58 x 43 cm.
Ej examinerad ur ram, inga synliga skador.