Fåtöljer
2020-10-01
815658
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FÅTÖLJER, 1 par, ca 1940/50-tal, helstoppad klädsel i rödfärgar plysch, knapphäftad dekor vid rygg, bredd ca 75, rygghöjd 80, sitthöjd ca 45 cm
Bruksslitage