Porträtt
2020-09-23
815398
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (England 1800-tal): Porträtt av sjöofficer, olja på duk, 120 x 100 cm
Retuscher, färgbortfall, slitage