Jan Karczewski blandteknik
2020-09-22
815343
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JAN KARCZEWSKI (född 1931): Komposition, signerad och daterad Karczewski 67, blandteknik, ca 58x41 cm