Belysning sannolikt Böhlmarks
2020-09-30
815239
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
TAKLAMPA, sannolikt Böhlmarks, 1900-tal, mässing samt färgat och frostat glas, höjd ca 70 cm, diameter 56 cm
1 glas med skada/lagning