Skänk Musterring Möbel International
Klubbat för:
8 000 SEK
Schätzwert
10 000 SEK
Beschreibung
SKÄNK, Musterring-Möbel International, Tyskland, 1960-tal, fanér i palisander, ben i stål, nyckel medföljer, höjd ca 80, 250 x 48 cm
CITES-intyg inom EU medföljer
Zustandsbeschreibung
Fanérskador, märken, fläckar, slitage
815190
2020-10-01