Iron
2020-09-26
815096
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
IRON (född 1973): "Miss Fortune", signerad samt numrerad "Iron" provtryck, 91/10, bildmått ca 41x40.
oramat blad