MADELEINE PYK färglitografi
2020-09-30
815061
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): komposition , signerad och numrerad, 2038/5000 färglitografi, ca 56x40 cm
Ingår i temaauktionen Nordiska Konstnärer
Ej examinerad ur ram