Jan Håfström färgetsning
2020-09-21
815055
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JAN HÅFSTRÖM (född 1937): "Good Morning", signerad och daterad Jan Håfström 2019, 15/57, färgetsning, oramad, bladmått ca 69,5x54 cm