Astrid Sylwan färgetsning
2020-09-21
815052
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ASTRID SYLWAN (född 1970): ´November´´, färgetsning, signerad, E.A, oramat blad, bladstorlek ca 52x48,5 cm
Oramad