Max Papart
2020-09-26
815002
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MAX PAPART (Frankrike, 1911-1994): komposition, signerad Max Papart samt E.A numrerad VI/XI, färgcarborundum, bladmått ca 78x60 cm
Ej examinerad ur ram